CUPCAKE HAYATLAR

CUPCAKE HAYATLAR

12.9.11

Şeker İlavesiz Cupcakeler

Her ne kadar Cupcakeleri çok sevsem de, itiraf etmeliyim ki bazen keşke daha az kremalı veya az şekerli olsalar diye geçiririm aklımdan. Sanırım bu şekilde düşünen tek ben değilmişim ki; İstanbul Moda Haftasında karşıma Tuvana Büyükçınar ve 'No Sugar Added / Şeker İlavesiz' koleksiyonu çıktı.


Tuvana Büyükçınar`ın rengarenk Cupcakeleri anımsatan tasarımları; hafif saten, tül, organza gibi kumaşların etkisiyle gerçekten az şekerli gibi uçuşup gittiler podyumda. 


Biz ise diyetimizin bozulmayacağından emin bir şekilde bu romantik, dinamik ve kendi ayakları üzerinde durabilen şehirli kadınlar için tasarlanmış giysiler içinde hayal ettik kendimizi...


Ben - Şeker İlavesiz- Cupcake desenli bluzu alışveriş listeme ekledim bile;)


Defileden Krema Tadında Notlar:


- Crema Tesadüf
Seneler sonra üniversiteden arkadaşımla defile sonrası karşılaşmak. O da bir blogger;)


- Crema Başlangıçlar
Sosyal medyanın gücü sayesinde Twitter arkadaşım Twitthemsire ile sonunda defilede tanışmak (birbirimizden habersiz aynı sırada defile izliyormuşuz);  ve Lulucumm`a telefon edip heyecanlı anı hemen paylaşmak;)- Goncha Goncha ne giydi?

www.gonchagoncha.blogspot.com


Bluz- Zac Posen for Target
Jeans- Trussardi Jeans
Plak çanta- Olokuti
Sandaletler- Payless Shoe Source

Şeker İlavesiz kareler:


www.gonchagoncha.blogspot.comwww.gonchagoncha.blogspot.com


www.gonchagoncha.blogspot.com

www.gonchagoncha.blogspot.com

www.gonchagoncha.blogspot.com

www.gonchagoncha.blogspot.com


www.gonchagoncha.blogspot.com

3 comments:

Aylin at Lila Moonlight said...

Ancak gordum bu postunu, ne guzel gecmis, sekerli sekersiz, cok merak ettim koleksiyonu, bir dahaki gelisimde birlikte gidelim Tuvana nin magazasina : )

GoNcha GoNcha said...

Evet çok renkli ve eğlenceliydi. Bu akşam da Nişantaşı'nda fashion night out var. Uğramaya çalışıcam Tuvana'nın mağazasına;)

lulucumm said...

Canimm harika bir post !! Bizden bahsetmis olman da ayrica harika .. Defilenin cupcake detaylarini icin de coook tesekkurler ! :))